Лідери України та Європейського Союзу сподіваються на досягнення Києвом до початку травня прогресу у виконанні умов, необхідних для підписання Угоди про асоціацію.

Про це йдеться в спільній заяві 16-го саміту Україна-ЄС, погодженому сьогодні в Брюсселі.

«Лідери взяли до уваги кроки, зроблені Україною до цього часу, і сподіваються на досягнення нею конкретного прогресу до початку травня 2013 року», - наголошується в заяві, передає «УНІАН».

У документі наголошується, що лідери підтвердили свою відданість підписанню парафованої Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі, як тільки Україна продемонструє рішучі дії і відчутний прогрес у трьох сферах: реформуванні виборчого законодавства, вирішенні проблеми вибіркового правосуддя і продовженні реформ у рамках Порядку денного асоціації.

«Для досягнення цієї мети Україна налаштована діяти у відповідності зі сферами / положеннями, визначеними в погодженні Ради ЄС із закордонних справ від 10 грудня 2012 року», - йдеться в заяві.

Як раніше повідомляв ForUm, Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що існує реальна можливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді цього року.

Нагадаємо, Україна і ЄС розпочали переговори щодо Угоди про асоціацію у 2007 році і завершили їх у грудні 2011 року. 30 березня 2012 р. Угода була парафована сторонами.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

291