Центральний районний суд Сімферополя виніс вирок членам організованого злочинного угруповання, створеного депутатом Бахчисарайської районної ради для вимагання коштів за виділення водних об'єктів і земельних ділянок, повідомляє прес-служба прокуратури АРК.

Депутату як організатору ОЗУ призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі. Двох жителів району як членів угруповання засуджено до 5 і 6 років ув'язнення. Їх також позбавили майна і права протягом трьох років обіймати певні посади.

Голові Голубинської селищної ради як співучаснику злочину призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі умовно.

Зараз вирок вивчається прокуратурою на відповідність його закону.

Нагадаємо, прокуратурою встановлено, що депутат Бахчисарайської райради з метою отримання коштів від претендентів на земельні ділянки та водні об'єкти в районі створив організовану злочинну групу з числа місцевих жителів. У змові з Голубинським селищним головою вони отримали 50 тис. доларів США від підприємця за укладання договору оренди гідротехнічних споруд озера і вимагали ще 110 тис. доларів США нібито для передачі іншим посадовим особам районного і республіканського рівня за можливість одержання в користування самого водного об'єкту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

168