За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, до 8-12 березня в Україні очікується морозна погода з незначними коливаннями температур. Про це під час брифінгу заявив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда, повідомляє Державна служба надзвичайних ситуацій.

За його словами, протягом тижня в Україні збережеться нестійкий характер погоди, що пов'язано з проходженням атмосферних фронтів і температурних коливань. 26 лютого мінімальна температура вночі -2...-7°С , удень 0...+5°С, на півдні України та на Закарпатті температура буде на кілька градусів вище. 27-28 лютого температура вночі -5...-11°С, на півночі до -15°С, вдень 0...+5°С.

1-2 березня очікуються незначні коливання температури, після чого 3-7 березня температура вночі -5...-12°С, вдень -1...-6°С, на півдні вдень близько 0°С. Крім того, Кульбіда зазначив, що за температурних коливань і досить теплої погоди крига на водоймах вже недостатньо міцна, у зв'язку з чим громадянам необхідно проявити максимальну обережність і не виходити без крайньої необхідності на

лід.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

244