Працівники сектору державної служби у боротьбі з економічною злочинністю Кам'янець-Подільського РВ УМВС України у Хмельницькій області виявили підпільний цех з виготовлення алкоголю, повідомили у секторі зв'язків з громадськістю УМВС в області. Чоловік у власному домогосподарстві виробляв горілку, розбавляючи спирт водою із колодязя.

Свій товар за допомогою медичних засобів він розливав у пляшки з дозаторами з-під справжньої горілки відомих українських товарних марок.

Готову «продукцію» подолянин поширював і збував у торгових точках Кам'янець-Подільського району та міста за прийнятною ціною.

У підозрюваного оперативники вилучили близько 60 пляшок з водно-спиртовою сумішшю і 50 готових до розливу алкоголю, передає «УНІАН».

Зараз розпочате кримінальне провадження за незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів, передбачене частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України.

За таке правопорушення законом передбачено покарання у вигляді штрафу у розмірі від 1 до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

213