Україна приєдналася до операції НАТО з протидії піратству «Океанський щит». Про це повідомив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Андерс Фог Расмуссен, відкриваючи у п'ятницю в Брюсселі засідання Комісії Україна-НАТО.

«Я щойно обмінявся листами з міністром оборони України Павлом Лебедєвим, які підтверджують участь України в операції НАТО з протидії піратству «Океанський щит», - цитує слова генсека НАТО прес-служба Міністерства оборони України.

Як уточнили в Місії України при НАТО, ця угода формалізує статус України як першої країни-партнера, яка бере участь в операції по боротьбі з піратством «Океанський щит» і єдиної країни-партнера Альянсу, яка бере участь у всіх його операціях.

Планується, що у листопаді флагман Військово-морських сил Збройних сил України фрегат «Гетьман Сагайдачний» з палубним вертольотом і групою спецназу братиме участь в операції НАТО з протидії піратству «Океанський щит».

Нагадаємо, що 21-22 лютого Лебедєв перебуває з офіційним візитом у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, де бере участь у засіданнях Комісії Україна-НАТО та Північноатлантичної Ради НАТО на рівні міністрів оборони.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

199