Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не потребує подальшого лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі. Про це повідомляє прес-служба МОЗ, посилаючись на висновки комісії відомства.

«Комісія констатувала, що Тимошенко перебуває в ЦКЛ «Укрзалізниці» №5 з 9 травня 2012 року. Протягом більш ніж дев'яти місяців Тимошенко перебувала під наглядом фахівців німецької клініки «Шаріте», якими визначалися обсяги проведення діагностичних та реабілітаційних заходів із застосуванням медикаментів та фізіотерапевтичних процедур», - йдеться в повідомленні.

У МОЗ також поінформували, що останнє відвідування Тимошенко німецькими лікарями відбулося 15-17 грудня 2012 року, під час якого разом з членами комісії МОЗ України обговорювалися тактика й обсяги реабілітації. Надані німецькими лікарями рекомендації щодо обсягів і термінів реабілітації були виконані в повному обсязі, додали у відомстві.

«За період більш ніж дев'ятимісячного перебування в лікарні Тимошенко отримала велику кількість фізіотерапевтичних процедур», - сказано в повідомленні. На думку членів комісії, значна кількість цих процедур, які прийняла Тимошенко, не відповідає жодній практиці і стандартам, тим більше що наслідки такої кількості зазначених процедур можуть надавати зворотний ефект.

Крім цього, у відповідності з міжнародними рекомендаціями та національними протоколами надання медичної допомоги, всі можливі терміни проведення реабілітаційних заходів вже давно вичерпані.

«Враховуючи вищезазначене, а також позитивні досягнення реабілітаційного курсу, які неодноразово були відзначені і українськими, і німецькими лікарями, комісія МОЗ дійшла висновку про те, що Тимошенко не потребує подальшого лікування та реабілітаційних заходах у стаціонарі», - підкреслили в МОЗ.

Нагадаємо, 11 жовтня 2011 р. Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році. Вона відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

9 травня 2012 р. Тимошенко була переведена з Качанівської виправної колонії в Центральну клінічну лікарню «Укрзалізниці» в Харкові для проведення міжнародною медичною комісією курсу реабілітації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

266