Міністерство економічного розвитку і торгівлі України планує оптимізувати перелік продуктів, ціна на які регулюється державою, повідомили УНІАН у прес-службі міністерства.

За словами директора департаменту реального сектора економіки Мінекономрозвитку Олега Пендзина, зі сфери державного цінового регулювання планується виключити продовольчі товари преміум сегменту: вироблені за поліпшеною технологією, із застосуванням пакувальних матеріалів поліпшеної якості (тара скляна, керамічна і т.д.).

Зокрема, яловичина, свинина без кістки, м'ясо качок, гусаків (за винятком курятини), яйця курячі добірної і вищої категорії, цукор рафінад і цукор тростинний неочищений, олія соняшникова у скляній тарі.

Пендзин також зазначив, що оптимізація не передбачає скорочення переліку основних груп продовольства, у рамках яких буде здійснюватися контроль держави за ціноутворенням.

«Хочу підкреслити, що оптимізація переліку жодною мірою не передбачає скорочення основних груп продовольства, в рамках яких будуть регулюватися ціни на одну або кілька товарних позицій. Як і сьогодні, збережеться регулювання цін на продукти переробки зерна (борошно та крупи), м'ясопродукти (м'ясо та ковбасні вироби), молокопродукти (молоко, масло, сир, сметана), яйця, цукор і масло. Якщо це озвучити в цифрах, то на сьогоднішній день декларуванню зміни цін підлягає 16 товарних позицій, а в запропонованому списку - 17 позицій», - пояснив Пендзин.

У Мінекономрозвитку зазначають, що при оптимізації переліку товарів орієнтувалися на прошарок суспільства з низьким рівнем доходів. «Тому з переліку були вилучені тільки продукти преміум категорії. При цьому новий перелік передбачає, з одного боку, зменшення адміністративного втручання в процес ціноутворення на продовольство, а з іншого - орієнтацію на потреби населення з низьким рівнем доходів», - йдеться в повідомленні прес-служби Мінекономрозвитку.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

288