Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко вважає корупцію однією з основних проблем у роботі Державної митної служби, яка з грудня 2012 р. увійшла до Міністерства доходів.

Таку думку міністр висловив у четвер, 21 лютого, під час засідання колегії Харківської обласної держадміністрації.

«Сьогодні проблема корупції особливо гостро стоїть в площині митних питань. Це серйозний виклик для нас», - сказав Клименко. Він підкреслив, що Міністерство доходів і зборів України планує поширити на митну службу методи боротьби з корупцією, які свого часу були введені в Державній податковій службі. За словами міністра, основний акцент буде робитися на профілактичну роботу і превентивні антикорупційні заходи.

«Серед новітніх методів профілактики правопорушень - автоматизована система моніторингу рівня корупції», - зазначив Клименко. За його словами, ця система, яка найближчим часом буде введена в митній службі, дозволить в режимі реального часу виявляти корупційні ризики в окремих структурних підрозділах служби, вивчати проблему корупції в регіональних підрозділах і приймати відповідні кадрові рішення, передає «УНІАН».

Міністр зазначив, що завдяки впровадженню цієї системи, в податковій службі за останні два роки рівень корупції в цілому знизився на третину.

«Тепер черга за митною службою», - сказав Клименко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201