Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу разом з київською міською владою негайно вивчити стан справ на бортницьких очисних спорудах, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Враховуючи повідомлення про ризики розмиву під час весняного водопілля дамби на станції аерації, яка знаходиться в безпосередньому сусідстві зі столицею, необхідно перевірити реальний технічний стан споруд і запропонувати заходи з усунення ризиків», - доручив Азаров.

До перевірки та розробки плану дій мають бути залучені фахівці Мінрегіонбуду і профільних наукових установ. Також про результати перевірки обов'язково повинні повідомити громадськості.

Раніше прем'єр-міністр зазначив, що застарілі очисні споруди в Бортничах - це покинута проблема, яку зобов'язана вирішити київська влада. Уряд готовий розглянути проект модернізації цього об'єкта чи інше рішення і надати допомогу Києву в рамках субвенції з держбюджету на реалізацію функцій столиці.

Як раніше повідомляв ForUm, директор Бортницької станції аерації Володимир Бражник заявив про загрозу екологічної катастрофи.

Сьогодні перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак заявив, що на реконструкцію Бортницької станції аерації необхідно 4 мільярди гривень.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

249