У Львові на території охоронної зони ЮНЕСКО знищено об'єкт археологічної спадщини. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

«Реставрація пам'яток культурної спадщини національного значення на вул. Шевській, 14-16 проведена з порушенням державних будівельних норм пам'яткоохоронного законодавства», - йдеться в повідомленні.

З'ясовано, що реставраційні земляні роботи у дворі і підвальних приміщеннях згаданих будинків-пам'яток виконувалися підприємством-підрядником на замовлення підприємства, згідно з проектною документацією, розробленою «Укрзахідпроектреставрація».

У той же час Міністерством культури України та орендодавцем цього майна - управлінням комунальної власності Львівської міськради не надавалися погодження на проведення зазначених робіт.

Крім цього, всупереч закону, реконструкція розпочата за відсутності результатів археологічних досліджень зазначеного об'єкта.

«Унаслідок незаконних дій знищено частину стародавнього археологічного культурного шару у дворі і підвальних приміщеннях будинків-пам'яток національного значення, включених до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО», - зазначили в прес-службі наглядового відомства.

Хід розслідування у цьому провадженні перебуває під контролем прокуратури Львова.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

311