Депутати Київради підтримали ініціативу Київської міської державної адміністрації та проголосували за присвоєння Олександру Олександровичу Омельченку звання «Почесний громадянин міста Києва». За дане рішення проголосували 80 депутатів, повідомляє прес-служба КМДА.
Згідно з повідомленням, звання «Почесний громадянин міста Києва» політичному діячеві присвоїли за видатні особисті заслуги у соціально-економічному та культурному розвитку столиці.

Олександр Омельченко - Герой України, народний депутат V та VI скликань, Київський міський голова у 1996-2006 роках, кандидат технічних наук.

12 років своєї трудової діяльності Омельченко присвятив місцевому самоврядуванню, з них десять - очолював Київську міську державну адміністрацію.

Під час головування Омельченка в столиці були закріпленні позитивні динамічні процеси в основних секторах економіки міста. У цей період виконувались роботи з реконструкції пам'яток історії та культури України, зокрема, Богородиці Пирогощі на Подолі, Михайлівського Золотоверхого монастиря та Успенського собору Києво-Печерської лаври. Активно розвивалася сфера малого та середнього бізнесу - Київ зайняв перше місце за показником зайнятості населення на малих підприємствах. Безпосередньо за участю Омельченка здійснювалася активна інвестиційна діяльність: будувалися нові станції метрополітену, транспортні розв'язки, об'єкти соціальної інфраструктури та інші важливі для функціонування міста об'єкти.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135