Депутати Київради підтримали ініціативу Київської міської державної адміністрації та проголосували за присвоєння Олександру Олександровичу Омельченку звання «Почесний громадянин міста Києва». За дане рішення проголосували 80 депутатів, повідомляє прес-служба КМДА.
Згідно з повідомленням, звання «Почесний громадянин міста Києва» політичному діячеві присвоїли за видатні особисті заслуги у соціально-економічному та культурному розвитку столиці.

Олександр Омельченко - Герой України, народний депутат V та VI скликань, Київський міський голова у 1996-2006 роках, кандидат технічних наук.

12 років своєї трудової діяльності Омельченко присвятив місцевому самоврядуванню, з них десять - очолював Київську міську державну адміністрацію.

Під час головування Омельченка в столиці були закріпленні позитивні динамічні процеси в основних секторах економіки міста. У цей період виконувались роботи з реконструкції пам'яток історії та культури України, зокрема, Богородиці Пирогощі на Подолі, Михайлівського Золотоверхого монастиря та Успенського собору Києво-Печерської лаври. Активно розвивалася сфера малого та середнього бізнесу - Київ зайняв перше місце за показником зайнятості населення на малих підприємствах. Безпосередньо за участю Омельченка здійснювалася активна інвестиційна діяльність: будувалися нові станції метрополітену, транспортні розв'язки, об'єкти соціальної інфраструктури та інші важливі для функціонування міста об'єкти.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135
Туфли осень-зима Everest