На сьогоднішньому засіданні сесії Київради депутати планують збільшити територію Києва на 2 тис. га за рахунок території Київської області та затвердити нові зовнішні кордони столиці. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході засідання повідомила секретар Київради Галина Герега.

«Це дуже актуальне питання для Києва. Вже не один рік місто веде боротьбу з Київською областю щодо низки спірних територій, зокрема, Біличанського лісу, прилеглому до селища Коцюбинське, за 100 га землі і ще 4 тис. га землі, на яких планується провести будівництво. Як ми бачимо з практики, вирішувати це питання в судах, не маючи затвердженої межі міста, вкрай важко», - сказала вона.

За її словами, саме такий стан справ і «посягання на території сусідами» стало передумовою для підготовки даного проекту рішення. «Ми розуміємо, що буде протистояння з їхнього боку, однак у нас іншого шляху немає. Ми будемо боротися за територію Києва», - підкреслила вона.

Герега підкреслила, що Київ має намір затвердити територію міста у розмірі 84 974 га, збільшивши територію столиці на понад 2 тис. га за рахунок території Київської області. Також, за її словами, Київ має намір передати Київській області 659 га.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

206
Классические туфли мужские