Напередодні матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи «Бордо» - «Динамо» наставник київської команди Олег Блохін відзначив перевагу французького клубу на даний момент. Про це повідомляє офіційний сайт «Динамо».

«Результат 1:1 більше на руку «Бордо». Наш суперник віддає перевагу оборонній грі, на контратаках. Будемо думати, до матчу ще є час. У першому таймі гри «Бордо» з «Ліоном» команда добре пресингувала, це теж дає поживу для роздумів. Так само як і те, чому «Бордо» не вистачило на другий тайм», - зазначив він.

На думку Блохіна, «Бордо» - це дуже організована команда, яка добре діє в обороні. «Є гравці, які створюють потенціал в атаці - Обраньяк, Плашил, Сані. Можливо, їм не вистачає хорошого центрального нападника. Хороші крайні захисники та півзахисники, які створюють напруженість на флангах. Але «Ліон» їм нічого не дозволив зробити на флангах, можливо, саме тому у «Бордо» виникли проблеми. Французи не звикли грати першим номером. У суперника також небезпечні стандартні положення».

Нагадаємо, матч «Бордо» - «Динамо» відбудеться у четвер, 21 лютого. Початок гри о 22:05 за київським часом.