Результати розслідування причин часткового руйнування будівельних конструкцій машинного залу четвертого блоку Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС) очікується отримати від експертних комісій 23 лютого. Про це повідомляє прес-служба Чорнобильської АЕС.

«Очікується, що 23 лютого експерти дадуть свою оцінку причин обвалення, рекомендації щодо коригувальних і стабілізаційних заходів», - йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що в даний час робота комісій добігає кінця. Вони повинні надати пропозиції щодо усунення наслідків, а також розробити та узгодити з Держатомрегулювання України коригувальні заходи щодо поводження з додатковими трапними водами і забрудненої пилом, які можуть утворитися за час, необхідний для відновлення пошкодженої покрівлі і бокових стін машзалу блоку №4.

«25 лютого підготовлені комісіями звітні документи будуть надані керівництву ЧАЕС», - інформує прес-служба.

Як повідомляв ForUm, 12 лютого, на Чорнобильській атомній електростанції сталося часткове руйнування стінових панелей і частини легкої покрівлі машинного залу енергоблоку №4 Чорнобильської атомної електростанції над приміщеннями, які не обслуговуються. У зв'язку з цим будівництво об'єкту «Укриття» було призупинене.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

271