На саміті Україна-ЄС планується підписання чотирьох важливих документів. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив міністр закордонних справ України Леонід Кожара.

«На саміті Україна-ЄС планується підписання чотирьох документів. Перший - це традиційна спільна заява за результатом саміту, другий - очікується підписання кредитного договору та меморандуму про макрофінансову допомогу Україні від ЄС, третій - меморандум про початок діалогу Україна-ЄС з питань бізнес клімату, і четвертий - загальний звіт про виконання меморандуму щодо взаєморозуміння в співробітництві в енергетичній галузі. От є такі чотири документи, які планується підписати», - повідомив Кожара, зазначивши, що фінансова допомога буде надана Україні в розмірі 600 млн євро на інституційні зміни, пов'язані з євроінтеграцією.

Також він розповів, який пакет документів переданий урядом до ВР.

«У пакеті, переданому у ВР, знаходяться законопроекти в контексті лібералізації візового режиму, які включають в себе три групи. Перша - законодавчі акти в питаннях боротьби з корупцією, друга - стосується забезпечення безпеки персональних даних, і третій напрямок - удосконалення законодавства з питань недискримінації в усіх сферах», - зазначив міністр.

Як раніше повідомляв ForUm, народні депутати від опозиції блокують роботу Верховної Ради з 5 лютого.

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара закликав опозиційних депутатів розблокувати роботу Верховної Ради, щоб уникнути негативної оцінки з боку Європейського Союзу напередодні саміту Україна-ЄС.

Президент України Віктор Янукович вніс до Верховної Ради проект закону про ратифікацію угоди між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським співтовариством про спрощення оформлення віз.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

196