Ймовірною причиною обвалу торгового центру, що будується на Центральному ринку Сум, стало використання бетону меншої міцності, ніж передбачено проектом.

Про це журналістам повідомив керівник Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області Сергій Бульдович.

«Одна з основних причин обрушення торгового центру на Центральному ринку - використання бетону меншої міцності, ніж передбачено проектом. Крім того, була порушена сама технологія заливки бетону. Умови зимової заливки бетону дуже відрізняються від літніх, навіть за наявності в бетоні спеціальних присадок. Підрядник допустив халатність, замовляв невідповідний бетон, працював не за правилами», - зазначив Бульдович, передає «УНІАН».

Він повідомив, що зараз триває перевірка інших об'єктів, які будував цей генпідрядник, у тому числі залучена прокуратура.

Як повідомляв ForUm, у Сумах у ніч на 13 лютого сталося обвалення торгового центру, що будувався. Загиблих і постраждалих немає: бригада будівельників у той момент пішла на перерву. Прокуратура Сумської області проводить перевірку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188