Депутати Львівської обласної ради звернулися до Кабінету Міністрів України з проханням виділити 800 мільйонів гривень на ремонт доріг.

Як повідомляє прес-служба Львівської облради, відповідне звернення ухвалено сьогодні на сесії облради, за нього проголосували 78 депутатів.

«Щорічне збільшення руху автотранспортних засобів дорогами Львівської області, - йдеться у зверненні, - складні погодні умови, відсутність системних ремонтних робіт, недофінансування дорожньої галузі спричинили руйнування мережі доріг Львівської області: утворилися вибоїни та нерівності на поверхні доріг. Як наслідок - дорожньо-транспортні пригоди з летальним результатом, пробки, неможливість забезпечити жителів в умовах бездоріжжя транспортним сполученням між населеними пунктами, вихід з ладу автотранспорту, надходження скарг і заяв до органів влади, перекриття доріг», - йдеться у зверненні.

За даними облради, на 2013 рік на ремонт та утримання автодоріг області передбачено 200 млн грн з урахуванням субвенцій державного бюджету.

«Проте вказаний обсяг фінансування недостатній і забезпечує ремонти тільки окремих ділянок автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг. Для проведення невідкладних робіт з капітального ремонту автомобільних доріг загального користування, штучних споруд, а також першочергових робіт з поточного ремонту та експлуатаційного утримання, Львівській області додатково необхідно близько 800 млн грн», - зазначили депутати облради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188