Рада Європи готова надати експертну допомогу з метою імплементації в Україні нового Кримінального процесуального кодексу. Про це йшлося під час зустрічі представників Міністерства юстиції України з місією міжнародних експертів у рамках реалізації проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Зокрема, представники Ради Європи висловили готовність надати Україні експертну допомогу і сприяти розробці нового закону «Про прокуратуру» з урахуванням положень нового Кримінального процесуального кодексу.

Крім того, європейські експерти висловили готовність надавати професійну і технічну допомогу у сфері навчання фахівців, зокрема адвокатів, здійснювати юридичну допомогу відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України в частині надання безоплатної правової допомоги у кримінальному провадженні.

Під час зустрічі наголошувалося, що реалізація цих завдань є ключовим фактором для практичної імплементації Кримінального процесуального кодексу в країні.

Європейська сторона також висловила сподівання на тривалу й ефективну співпрацю з українськими експертами для вирішення цих питань.

Як раніше повідомляв ForUm, новий Кримінальний процесуальний кодекс набув чинності 20 листопада - через 6 місяців після його опублікування.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

244