Для оновлення власного автопарку спецтехніки і спецавтомобілів, вдосконалення технічного оснащення аварійно-відновлювальних бригад у 2012 році ПАТ «Київенерго» придбало 68 одиниць спецтехніки, повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, автомобільний парк товариства поповнився 8 вантажними і вантажопасажирськими автомобілями, 13 автокранами, автопідйомниками, екскаваторами. Компанія також придбала 14 спецавтомобілів, призначених для проведення аварійно-відбудовних, діагностичних та технічних робіт.

Крім того, з метою перевезення мобільних бригад «Київенерго», які усувають пошкодження ліній електропередачі, здійснюють роботи з підключення споживачів, знімають покази лічильників, а також здійснюють їхній монтаж, демонтаж і пломбування, закуплено 32 легкових автомобіля і один автобус.

Слід зазначити, що фізично зношені автомобілі та механізми були виведені з експлуатації.

Загальна вартість закупленої спецтехніки складає 21 млн грн.

«Автомобілі та механізми куплені за рахунок інвестиційної програми компанії за результатами тендерних закупівель. У поточному році енергопостачальна компанія планує придбати 33 одиниці автотранспортної техніки на суму 17 млн ​​ грн», - йдеться у повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

129