При проведенні ветеринарного контролю Управлінням Россільгоспнагляду по Воронезькій області при ввезенні партії м'яса птиці з України виявлені порушення ветеринарних вимог, повідомляє прес-служба відомства.

У Россільгоспнагляді підкреслили, що близько 40 тонн продукції, виробленої ТОВ «Комплекс Агромарс» (Київська область, Вишгородський район, с.Гаврилівка), прямувало у регіони РФ для вільної реалізації.

Управлінням Россільгоспнагляду від цієї партії відібрані проби для дослідження у ветеринарній лабораторії на показники безпеки, затверджені рішенням комісії Митного союзу.

«У результаті дослідженні зразків на показники безпеки виявлено КМАФАнМ (кількість мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів або загальна бактеріальна забрудненість), яка десятикратно перевищує норму. Перевищення допустимої норми мікроорганізмів свідчить про порушення санітарних правил і технологічного режиму виготовлення, а також строків і температурних режимів зберігання, транспортування і реалізації продукції. Така продукція становить потенційну загрозу для здоров'я споживача», - йдеться у повідомленні.

Партія м'яса птиці повернута відправнику.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

298