Уряд прийняв розпорядження «Про приватизацію об'єктів паливно-енергетичного комплексу».

Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ, документ прийнятий на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Розпорядження дозволяє прийняти рішення про приватизацію 6 об'єктів паливно-енергетичного комплексу. Зокрема, це стосується державних пакетів акцій ПАТ «Хмельницькобленерго», ПАТ «Миколаївобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго», ВАТ «Запоріжжяобленерго», АК «Харківобленерго», ВАТ «Черкасиобленерго».

«Рішення Уряду дозволить приватизувати державні пакети акцій цих підприємств на конкурентних засадах та забезпечити надходження грошових коштів до держбюджету України», - йдеться у повідомленні.

Приватизація пакетів акцій енергопостачальних підприємств забезпечить залучення в енергетичну галузь коштів приватних інвесторів, що дозволить здійснити реконструкцію та оновлення обладнання підприємств. Як наслідок, це має гарантувати стійку роботу об'єднаної енергетичної системи України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

252