Екс-прем'єр Юлія Тимошенко не буде етапована сьогодні в Київський апеляційний суд для участі у допиті свідка у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня, оскільки допит, призначений у рамках досудового слідства на 19 лютого, не відбудеться. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

Згідно з повідомленням, від Тимошенко вчора, 18 лютого, на ім'я керівництва Качанівської колонії надійшло відразу кілька заяв.

«Вона повідомила про бажання брати участь у судовому засіданні, яке заплановане на 19 лютого поточного року в Апеляційному суді м.Києва», - уточнили у відомстві.

ДПтСУ почала організацію всіх підготовчих заходів для етапування.

Проте вчора ввечері суд поінформував пенітенціарну службу про те, що допит свідка 19 лютого не відбудеться через повідомлення свідка про неможливість прибути з посиланням на хворобу.

«Ця інформація була доведена до відома засудженої. У зв'язку з цим необхідність в етапуванні Тимошенко нема», - повідомили у ДПтСУ.

Нагадаємо, допит першого свідка у «справі Щербаня» Ігоря Мар’їнкова проходив за відсутності Тимошенко. Суд ухвалив таке рішення, мотивуючи тим, що кілька разів надавав можливість брати участь у засіданнях, але Тимошенко у категоричній формі відмовилася, про що був складений відповідний акт. Захист екс-прем'єра назвав цей документ фальшивкою.

15 лютого ДПтСУ повідомила, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко не має наміру бути етапована до Києва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

268