Асоціація платників податків України та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 15 лютого підписали Меморандум, яким домовилися співпрацювати у напрямі спрощення порядку здійснення підприємницької діяльності та всебічної підтримки підприємницької ініціативи, повідомляє прес-служба АПП.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України, віце-президент АППУ Ігор Прасолов підкреслив важливість підписаного документа. «Для нас має велике значення прямий контакт і пряма взаємодія з платниками податків для правильного розуміння Міністерством, що хвилює підприємців, які у них проблеми і чому вони не вирішуються», - зазначив він.

Як заявила під час підписання Меморандуму президент АППУ Валентина Арбузова, асоціація перебуває у постійному діалозі зі своїми членами і знає всі актуальні проблеми, які їх хвилюють. «Це допомагає нам сприяти вирішенню проблем у сфері оподаткування, зокрема, шляхом розробки конкретних пропозицій до законодавства. У той же час, ми розуміємо, що наші зусилля зможуть дати максимальний результат тільки у тому разі, коли влада буде дійсно нас чути, а наші ініціативи будуть відображатися у чинному законодавстві. Тому наша співпраця є необхідною і прогнозованою», - підкреслила вона.

Співпраця АППУ і Мінекономрозвитку буде спрямована на підвищення рівня прозорості ведення бізнесу, створення сприятливих умов для активної фінансово-господарської діяльності, розвиток підприємництва, вдосконалення інструментів, процедур та стандартів діяльності органів виконавчої влади.

У рамках співпраці представники асоціації будуть залучені до підготовки та експертизи проектів нормативно-правових актів у сфері податкового законодавства, реалізації прав власності, розвитку ринкових відносин. Також відбудеться спільна розробка пропозицій щодо створення і реалізації програм стимулювання розвитку промисловості, окремих галузей економіки. Сторони планують здійснювати спільний моніторинг дотримання посадовими особами державних органів та платниками податків законодавства у сфері розвитку підприємництва та регуляторної політики.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

250