Оскільки у 2012 році в Україні вдалося стабілізувати і наростити поголів'я ВРХ на 1,8% до 4,5 мільйона голів, то у 2013 році для подальшого відродження галузі держава продовжує реалізацію відповідних програм підтримки. До кінця поточного року планується наростити поголів'я ВРХ ще майже на 2%, тобто до 4,6 мільйона голів. Зокрема, планується, що основне зростання поголів'я відбудеться в господарствах населення - на 2,4%, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

«Завдяки ефективній реалізації державної програми з відродження тваринництва, торік вдалося закріпити тенденцію поступового відродження м'ясного та молочного скотарства. Зокрема, поголів'я ВРХ зросло на 1,8%, або на 78,1 тисячі голів. І станом на 1 січня в Україні вже налічувалося 4503,9 тисячі голів великої рогатої худоби у всіх категоріях господарств», - йдеться в повідомленні.

«Напрями, які відпрацьовувалися урядом і здійснювалися Мінагрополітики, дали свої результати. Тому вже можна говорити про ефективність і результативність державної підтримки м'ясного та молочного скотарства в Україні. Цього року також будемо працювати на те, щоб отримати стабільні показники зростання. При цьому також необхідно забезпечити достатню кормову базу», - зазначив заступник міністра аграрної політики і продовольства Олександр Сень.

Так, згідно з прогнозами, до 1 січня 2014 року планується наростити поголів'я ВРХ до 4589,5 тисячі, тобто на 1,9% порівняно з показниками на 1 січня 2013 року. Зокрема, у сільгосппідприємствах прогнозується зростання поголів'я на 1% - до 1520,7 тисячі голів. Однак Мінагрополітики і далі буде орієнтуватися на подальше стимулювання населення займатися м'ясним і молочним скотарством. Тому прогнозується, що до кінця року значно зросте поголів'я ВРХ у господарствах населення - на 2,4%. І вже до 1 січня 2014 року в Україні буде налічуватися 3068,8 тисячі голів ВРХ, тобто на 70,5 тисячі більше, ніж у попередньому році.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155