Президент України Віктор Янукович вимагає від керівників місцевої влади ефективної роботи і високого професійного рівня. Про це він заявив під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних держадміністрацій, повідомили ForUm'у в прес-службі Глави держави.

«Якщо ви прийняли рішення йти на ці посади, ви не маєте права працювати погано, навіть добре, ви повинні працювати відмінно», - сказав Президент.

Янукович підкреслив, що кожен керівник у відповідності зі станом справ на місцях повинен визначити пріоритети своєї роботи і неухильно їх дотримуватися.

«Ви не повинні бути байдужими до людей. Тільки довіра людей може бути фундаментом успіху в тій чи іншій справі. Бути керівником райдержадміністрації - це завжди бути поруч із людьми, завжди розділяти їхні життя, розуміти їхні проблеми і їхні труднощі й допомагати їх вирішувати своєчасно», - підкреслив Глава держави.

Крім того, Янукович закликав керівників районних державних адміністрацій бути відкритими до діалогу з бізнесом, громадськими організаціями та засобами масової інформації.

«Створювати умови для розвитку бізнесу, застосовувати механізм державно-приватного партнерства, співпрацювати з громадськими організаціями та політичними партіями, щоб знімати гострі питання», - сказав він.

За словами Януковича, така взаємодія має бути системною.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

193