Київська міська державна адміністрація планує розпочати застосування ліктьових підйомників для очищення дахів від бурульок. Про це в інтерв'ю «Українським новинам» сказав перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Він зазначив, що кількість альпіністів так і залишається недостатньою, тому, щоб співробітники комунальних служб могли самі справлятися з прибиранням дахів, не вимагаючи при цьому навичок альпіністів, місто планує закуповувати зазначені підйомники.

«Кількість альпіністів так само недостатня. У нас є свої альпіністи, які укладають договори і використовуються для очищення дахів. Також є ціла низка приватних структур, які залучають таких фахівців і заробляють на цьому гроші. У комунальних структурах також є покрівельники, які постійно в таких умовах працюють, у них є досвід і необхідні навички й оснащення, що дозволяє їх залучати до очищення дахів. Щоб вирішити питання з прибиранням дахів, ми хочемо закупити ліктьові підйомники, на яких зможе працювати не альпініст, а звичайний працівник ЖЕКу», - розповів Мазурчак.

Крім того, за його словами, місто також хоче закупити нагрівачі для дахів, щоб сніг, який випаде, танув і відразу ж стікав, не утворюючи при цьому бурульок.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

196