61 народний депутат від Партії регіонів підписався під зверненням до Конституційного суду України у зв'язку з рішенням Вищого адміністративного суду України щодо позбавлення мандатів народних депутатів Павла Балоги і Олександра Домбровського. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, лідер фракції ПР Олександр Єфремов заявив на брифінгу.

«61 представник нашої фракції підписав це звернення. Якщо я не помиляюся, там три питання, на які ми просимо дати відповідь, у тому числі – законність прийняття рішення про позбавлення депутатських повноважень», - зазначив нардеп.

У той же час він не став прогнозувати, коли КСУ винесе рішення з цього питання.

Також Єфремов не виключає, що саме КСУ повинен дати чітку відповідь, коли настає 30-денний термін бездіяльності Верховної Ради, після закінчення якого Президент може прийняти рішення про розпуск нинішнього складу парламенту.

За його словами, юристи по-різному трактують цю норму: одні кажуть, що якщо сесія не відкрилася, 30-денний термін настати не може, інші, навпаки, вважають, що відлік почався з 5 лютого.

Як раніше повідомляв ForUm, 8 лютого Вищий адміністративний суд України позбавив депутатських мандатів Павла Балогу і Олександра Домбровського.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

183