Між Національним олімпійським комітетом України та Російським міжнародним олімпійським університетом підписано меморандум про взаємодію. Кок повідомляє кореспондент ForUm'у, підписання відбулося у ході церемонії офіційного підтвердження участі України в ХХII зимових Олімпійських іграх 2014 року у Cочі.

Сторони домовилися про співпрацю у сфері освіти, обміну знаннями і підготовки кваліфікованих управлінських кадрів для розвитку масового спорту та популяризації ідеалів олімпізму.

Перед підписанням меморандуму президент НОК Сергій Бубка наголосив: «Ми хотіли б об'єднати наші зусилля у підготовці нових кваліфікованих кадрів та підвищенні кваліфікації наших фахівців, організації різних семінарів, тренінгів, курсів... Думаю, така співпраця буде корисною і ефективною».

У свою чергу, ректор університету Лев Білоусов заявив, що співпраця з олімпійським комітетом України – це і честь, і велика відповідальність.

«Оскільки ми укладаємо такого роду договори тільки з лідерами. НОК визнаний лідером у пропаганді олімпійських цінностей, розвитку олімпійської освіти, популяризації спорту. Тому ми сподіваємося, що зможемо акумулювати український досвід, щоб зробити його більш доступним для широкого кола слухачів по всьому світу», - сказав він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

174