Віктор Медведчук висловив думку, що Україні потрібно не підписувати договір про Зону вільної торгівлі з ЄС, який політик охарактеризував як «кабальний», а «займатися справою».

«Активізувалися переговори з приводу укладення Угоди про асоціацію з ЄС, а тому багато як європейських, так і наших чиновників зараз роздумують про перспективи України, незмінність політичного курсу у Європу», - як пише лідер громадського руху «Український вибір» у своєму блозі на сайті «Кореспондент», подібні «переможні» настрої особливо зачастили останнім часом. Однак за всім непотрібним лушпинням безглуздих слів уряд забуває про головне: інтеграція - це не тільки закордонні візити-прийоми державних чиновників, але також реальний процес зближення і взаємне пристосування господарських систем.

Так, Медведчук задається питанням: «Чи може країна з кризою інфраструктури всерйоз говорити, наприклад, про європейську інтеграцію у сфері того ж транспортного сполучення?» Достатньо глянути на стан автодоріг України, які не витримали і року після пафосного відкриття до Євро-2012, щоб відповісти на це питання. Лідер громадського руху стверджує, що якщо говорити про розвиток інфраструктури, то та ж Білорусь перебуває набагато ближче до Європи, ніж Україна. Адже за всесвітнім рейтингом стану доріг Україна займає всього лише 133-е місце зі 148-ми, а Білорусь - 68-е . «Так хто із нас у такому разі перебуває в Європі?», - цікавиться автор блогу.

«Дороги - це лише окремий приклад. Точно так само можна розглянути будь-яку іншу сферу. Для того щоб досягти хоча б середньоєвропейського рівня розвитку суспільства і держави, потрібно не кабальні договори з ЄС підписувати, а працювати, будувати, створювати - загалом, займатися справою», - впевнений лідер «Українського вибору».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

214