Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко обговорив з послом Франції в Україні Аленом Ремі розвиток українсько-французьких відносин у сфері культури, освіти, науки та охорони здоров'я, повідомляє прес-служба чиновника.

«Такі надзвичайно успішні проекти, як щорічна «Французька весна в Україні» та виставка художника з України Йоганна Георга Пінзеля у Луврі вивели відносини України та Франції у сфері культури на якісно новий рівень. Нам потрібно і надалі нарощувати зусилля і спільно реалізовувати амбітні культурні проекти», - зазначив Грищенко.

Віце-прем'єр-міністр також зазначив, що одним із пріоритетів його роботи є розвиток музейної справи в Україні та інтеграція наших музеїв у загальноєвропейський і світовий музейний простір. У зв'язку з цим він запропонував французькій стороні спільно опрацювати питання розвитку контактів між провідними музеями Франції та України, оскільки це дозволить не тільки здійснювати фундаментальні дослідження, але і у форматі виставок представляти культуру наших країн.

Ремі високо оцінив рівень двосторонніх відносин у культурно-гуманітарній сфері та зацікавленість українців у культурі та мові Франції. Він також підтримав ініціативи щодо зміцнення контактів між музеями двох країн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

186