Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко обговорив з послом Франції в Україні Аленом Ремі розвиток українсько-французьких відносин у сфері культури, освіти, науки та охорони здоров'я, повідомляє прес-служба чиновника.

«Такі надзвичайно успішні проекти, як щорічна «Французька весна в Україні» та виставка художника з України Йоганна Георга Пінзеля у Луврі вивели відносини України та Франції у сфері культури на якісно новий рівень. Нам потрібно і надалі нарощувати зусилля і спільно реалізовувати амбітні культурні проекти», - зазначив Грищенко.

Віце-прем'єр-міністр також зазначив, що одним із пріоритетів його роботи є розвиток музейної справи в Україні та інтеграція наших музеїв у загальноєвропейський і світовий музейний простір. У зв'язку з цим він запропонував французькій стороні спільно опрацювати питання розвитку контактів між провідними музеями Франції та України, оскільки це дозволить не тільки здійснювати фундаментальні дослідження, але і у форматі виставок представляти культуру наших країн.

Ремі високо оцінив рівень двосторонніх відносин у культурно-гуманітарній сфері та зацікавленість українців у культурі та мові Франції. Він також підтримав ініціативи щодо зміцнення контактів між музеями двох країн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

181
Классические туфли мужские