Футбольний клуб «Металіст» (Харків) 14 лютого зіграв у гостях внічию з англійським «Ньюкаслом» з рахунком 0:0 у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА.

Перші хвилини матчу команди не особливо поспішали нагнітати ситуацію, і спочатку здалося, що подібна гра на руку "Металісту".

Лише через 20 хвилин хід поєдинку значно активізувався, і головною причиною цього стала гра «Ньюкасла».

Спочатку «Ньюкасл» забив свій перший гол із офсайду, а потім Сіссе втік від Гуйє один на один з Горяїновим, який не дав реалізувати гольовий момент.

Під кінець першого тайму англійці ще більше піднатиснули на ворота харків'ян, але Горяїнов із захистом встояли.

Після перерви деякий час харків'яни виглядали краще за суперника, але так тривало недовго.

Далі поступово зростала перевага «Ньюкасла», в останні 20 хвилин зустрічі англійці навалилися на штрафний «Металіста», і головним «заводієм» у цьому штурмі був Папісса Демба Сіссе.

Однак англійській команді так і не вдалося пробити захист «Металіста».

У той же день футбольний клуб «Дніпро» (Дніпропетровськ) програв футбольному клубу «Базель» (Швейцарія) з рахунком 0:2 в першому матчі 1/16 фіналу розіграшу Ліги Європи.

«Дніпро» почав гру активніше, але захисники та воротар «Базеля» змогли впоратися спершу з проходом Калінича, а потім з небезпечним навісом Кравченка.

Господарі відповіли на це ударом Штокера, з яким впорався Лаштувка.

На 8-й хвилині міг забивати Коноплянка, але після невдалої передачі Мандзюка пробив вище воріт.

Обидві команди використовували високі швидкості, м'яч майже не затримувався у центрі поля.

На 23-й хвилині «Базель» свій момент реалізував - Мандзюк виграв боротьбу на другому поверсі у воротарському «Дніпра», але на м'ячі, що відскочив, першим був Кабрал, який скинув його на Штокера, а тому не склало труднощів переграти Лаштувку.

Після цього гра заспокоїлася, гості більше володіли м'ячем, а господарі упевнено оборонялися, перекривши всі зони.

Другий тайм активніше почали дніпропетровці, виділявся Коноплянка, який постійно загрожував воротам Зоммера, проте безрезультатно.

На 67-й хвилині «Базель» заробив кутовий, подачу з якого вдало замкнув Штреллер.

Нагадаємо, 14 лютого київське «Динамо» зіграло внічию - 1:1 з французьким «Бордо» в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА.