Мовна політика має сприяти інтеграції в українське суспільство представників усіх етносів. Про це, як повідомляє прес-служба Глави держави, заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв'ю аналітичному журналу «Україна і світ. Глобальна порядок денний 2013», створеному у співпраці The New York Times News Service & Syndicate і газети «Сегодня».

«Наш пріоритет - реалізовувати таку мовну політику, яка буде продуманою і збалансованою, сприятиме інтеграції в українське суспільство представників усіх етносів нашої країни», - сказав Глава держави.

За словами Януковича, ухвалення актуального, сучасного законодавства у мовній сфері є дуже важливим завданням, адже проблеми, які накопичилися, не вирішувалися довгі роки. «Той закон, який був прийнятий, потребує вдосконалення. І робота в цьому напрямі ведеться», - зазначив він.

У той же час Президент підкреслив, що розвиток та повноцінне функціонування української мови має бути непорушною основою законодавства.

Нагадаємо, 3 липня 2012 року Верховна Рада України 248 голосами прийняла закон «Про засади державної мовної політики».

Закон дозволяє використовувати російську мову в офіційному діловодстві в регіонах, не менше 10% жителів яких розмовляють цією мовою.

10 серпня 2012 року Закон «Про засади державної мовної політики» набув чинності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207
Туфли осень-зима Everest