Прем'єр-міністр Микола Азаров побажав воїнам-інтернаціоналістам невичерпних сил і благополуччя. Про це він заявив у зверненні з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших країн, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Він нагадав, що 15 лютого, у відповідності з указом Президента, відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан.

«Сердечно вітаю Вас з черговою річницею завершення жорстокого протистояння. Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю співвітчизників - Ваших бойових побратимів, воїнів, які не повернулися на рідну землю живими. З образом ветерана війни ми пов'язуємо такі поняття, як честь, гідність, патріотизм, вірність обов'язку і Батьківщині. Ми вдячні Вам за Ваш подвиг, за активну життєву позицію, патріотичне виховання молодого покоління», - йдеться у зверненні.

За словами Азарова, воїни-інтернаціоналісти завжди були і залишаються взірцем мужності і відваги, «для них обов’язок - не просто слово, а норма поведінки, сенс життя».

«У цей знаменний день бажаю Вам доброго здоров'я, невичерпних сил, благополуччя, уваги рідних і друзів», - підкреслив прем'єр.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

181