Україні для розвитку рибальства важливо уніфікувати з Європейським Союзом сертифікати для заняття рибальською діяльністю. Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров сказав у ході зустрічі з єврокомісаром з морських справ і рибальства Марією Даманакі.

«Для нас важливо вирішити питання уніфікації Європейським Союзом сертифікатів, що видаються уповноваженими органами України для здійснення рибальської діяльності. Мова йде не тільки про експорт з митної території і продукції українського походження в ЄС, який, загалом-то, дуже невеликий - 500 тонн всього. Насамперед, йдеться про поставки продукції, яка виловлена ​​ суднами під прапором України, які перебувають в оренді», - сказав він, повідомляє «УНІАН».

При цьому прем'єр-міністр зазначив, що Україна повинна також співпрацювати з ЄС щодо всього комплексу питань, а також співпрацювати у регіоні Чорного моря, включаючи регулювання рибництва, збереження рибних запасів, зміцнення прибережної смуги, очищення моря, розвиток інфраструктури, використання і оновлення флоту.

Нагадаємо, Міністерство рибного господарства і прибережних справ Норвегії планує в 2013 році виділити близько 35 млн дол на розвиток співпраці з Україною. Кошти будуть спрямовані на галузь рибальства, у тому числі на дослідницькі роботи у цій сфері.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

225