Директор департаменту стратегічного планування розвитку економіки Міністерства економічного розвитку і торгівлі Євген Олейников констатує, що Державна програма активізації економіки на 2013-2014 роки не передбачає введення нових податків. Про це він сказав в ефірі програми «Час. Підсумки» на «5 каналі» 13 лютого.

«Програма не вводить нових податків, а передбачає низку заходів щодо зменшення існуючих ставок, а також збільшення окремих ставок на імпортовані товари, які, на нашу думку, ми можемо замістити вітчизняними. Це все узгоджено з умовами СОТ», - розповів представник уряду.

За словами Олейникова, зазначений документ не позбавить українських споживачів якісних імпортних товарів. «Програма не передбачає введення нових податків, вона передбачає низку заходів, спрямованих на зменшення існуючих ставок. Вона передбачає окремі заходи щодо збільшення окремих ставок на імпортовані товари, там, де ми вважаємо, що є можливість замінити їх вітчизняними. Програма у даному разі призначена для того, щоб організувати і комплексно забезпечити вирішення тих проблем, які має вирішувати уряд. По-різному можна ставитися до цієї програми, є різні її оцінки, але в минулому році Україна у рейтингу легкості ведення бізнесу піднялася на 15 сходинок, це найкращий результат за всі роки», - зазначив Олейников.

Нагадаємо, що на початку року Міністерство економічного розвитку і торгівлі підготувало проект Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-14 роки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

210