ВАТ «РЖД» повідомляє про тимчасове призупинення продажу проїзних документів на пасажирські поїзди у сполучення з Україною відправленням з 30 березня. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

«Відповідно до звернення адміністрації залізниць України та у зв'язку з відсутністю остаточного рішення про перехід України у березні 2013 року на літній час ВАТ «РЖД» змушене призупинити продаж проїзних документів на поїзди далекого прямування, в тому числі на причіпні та безпересадкові вагони у сполученні з Україною відправленням з території Росії з 30 березня 2013 року», - йдеться в повідомленні.

Рішення про призупинення продажу проїзних документів пов'язано з можливою необхідністю коректування розкладів і графіків руху пасажирських поїздів, причіпних і безпересадочних вагонів, що слідують у сполученні з Україною.

«Робота ведеться в максимально стислі терміни, і про подальше відкриття продажу квитків пасажири будуть негайно поінформовані», - зазначили в «РЖД».

Нагадаємо, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України пропонує відмовитися від переведення годинників на «літній» і «зимовий» час.

У Росії перехід з літнього на зимовий час був скасований у 2011 році.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

384