Президент України Віктор Янукович переконаний, що українці ніколи не забудуть про героїчні сторінки історії, про ту страшну ціну, яку заплатило старше покоління за мирне майбутнє нащадків, за наше право на життя. Про це йдеться у зверненні Глави держави з нагоди 70-річчя початку визволення України від фашистських загарбників.

«14 лютого 1943 р. був звільнений від фашистських окупантів перший великий адміністративний центр України - місто Луганськ. Ця важлива подія починає святкування в країні на державному рівні 70-річного ювілею визволення нашого народу від нацистського рабства і Перемоги у Великій Вітчизняній війні», - йдеться у привітанні, опублікованому на офіційному сайті Президента.

Янукович переконаний, що світла пам'ять про всіх полеглих у кровопролитних битвах, загиблих у підпіллі, на окупованій території і на чужині - в концтаборах і на каторжних роботах - завжди житиме в серцях людей.

«Низько вклоняюся і висловлюю щиру вдячність ветеранам війни за величний бойовий і трудовий подвиг», - сказав Президент.

Янукович побажав ветеранам здоров'я ще на довгі і щасливі роки, сімейного затишку і благополуччя.

Сьогодні також стартує естафета пам'яті «Слава визволителям України», ініційована ветеранськими організаціями.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

233