В Україні дитяча онкологія на сьогоднішній день залишається проблемою. Однак дитячий рак не смертний вирок, а виліковна в сучасних умовах хвороба, повідомляють організатори благодійної акції «Жити завтра», яка відбудеться в Києві 15 лютого - у Міжнародний день онкохворої дитини.

Варто зазначити, за останні роки ситуація покращилася завдяки тому, що про «дитячий рак» почали говорити в суспільстві, багато пересічних громадян і юридичних осіб стали постійними жертводавцями, і це принесло свої результати.

«У багатьох лікарнях України, завдяки пожертвам, дитячі онко-гематологічні відділення оснащені новим обладнанням, купуються медикаменти, зроблені ремонти. І це принесло свої плоди. Більше дітей стали отримувати якісну терапію, що призвело до збільшення кількості дітей, які перемогли хворобу. Але, все таки, однією з важливих проблем є катастрофічний брак донорської крові й низька якість перевірки», - йдеться в повідомленні.

У рамках акції пройде виставка-аукціон художніх робіт пацієнтів дитячого онко-гематологічного відділення Київського обласного онкологічного диспансеру.

«Компоненти крові є специфічним видом терапії, без якого одужання неможливе. Саме цій проблемі присвячена виставка», - зазначили організатори.

На відкритті будуть присутні учасники Української відкритої асоціації Організацій, Груп та Осіб, які працюють з дітьми, що страждають онкозахворюваннями, лікарі-онкологи, представники церкви, бізнесу, ЗМІ.

«Кожен відвідувач акції зможе стикнутися з дивовижною і багатогранною творчістю онкохворих дітей та їхніх батьків, у яких в процесі тривалої боротьби з недугою розкриваються неабиякі таланти. Про проблеми української дитячої онкології та про радість перемоги над хворобою розкажуть діти, які перемогли страшну недугу і їхні батьки. У відповідь на свою небайдужість, відвідувачі акції отримають від дітей урок оптимізму, уміння радіти життю і добиватися перемоги в будь-якій, найважчій ситуації», - наголошується в повідомленні.

Виставка триватиме з 15 лютого по 17 березня. Відкриття акції відбудеться завтра, о 13:00, на вул. Овруцькій, 7, м. Лук'янівська. Вхід вільний.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

253