ПАТ «Київметробуд» завершив проходження 2 паралельних тунелів між станціями «Іподром» і «Теремки». Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час ознайомлення з ходом будівництва дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену.

За його словами, нова станція буде відкрита вже в першому півріччі цього року, поблизу розв'язки на перетині Кільцевої дороги та вул. Академіка Глушкова.

Попов зазначив, що це заключна станція Куренівсько-Червоноармійської лінії столичної підземки і вже 6-а нова станція на цій лінії.

«Роботи були непростими через погоду, затримки із фінансуванням та інші труднощі», - зазначив він.

Глава КМДА продовжив, що на будівництво тунелів і станції виконано будівельно-монтажних робіт на 440 млн грн. Для завершення пускового етапу потрібно виконати роботи на 478,2 млн грн. Загальний кошторис об'єкта – 830,2 млн грн.

«Після завершення проходки прохідницькі щити будуть використовуватися на будівництві нової гілки метро на Троєщину. Її будівництво скоро почнеться, а закінчення I етапу намічено на кінець 2015 р. Довжина першої ділянки складе 7,2 км із 5 станціями, вартість - 4,2 млрд грн. Вона проляже від Подолу до житлового масиву Райдужний. А у 2017-му нова гілка розшириться в один бік - до залізничного вокзалу, а в інший - до кінця Троєщини. Крім того, у 2016 р. планується добудувати метро на Виноградар», - розповів глава КМДА.

Нагадаємо, раніше голова КМДА Олександр Попов допускав, що введення в експлуатацію станції метро «Теремки» можуть відкласти до Дня Незалежності.

Андрій Боярунець,

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

230