Загальний обсяг доходів Пенсійного фонду прогнозується у 2013 році на рівні 230,3 млрд грн, з яких власні надходження становлять 73,2% - 168,6 млрд гривень, повідомляє прес-служба Фонду.

В основу розрахунку власних надходжень покладено фонд оплати праці, визначений прогнозними макропоказниками економічного і соціального розвитку України на 2013 рік, у сумі 482, 3 млрд гривень.

Дохідна частина бюджету Фонду враховує 61,5 млрд грн асигнувань з Державного бюджету України на фінансування виплат, призначених за різними пенсійними програмами, а також кошти фондів соціального страхування для забезпечення відповідних видатків.

Витрати Пенсійного фонду затверджені у сумі 252,1 млрд грн, і визначені з урахуванням підвищення розмірів пенсійних виплат з 1 січня та 1 грудня 2013 року в зв'язку із зростанням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, а також з 1 березня з урахуванням коефіцієнта зростання заробітної плати у порівнянні з попереднім роком, що передбачено статтею 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Крім цього, проектом бюджету передбачено перехідний залишок коштів на початок і кінець року для проведення авансового фінансування пенсійних виплат у сумі 2,2 млрд гривень.
Перевищення обсягу витратної частини над дохідною становить 21,8 млрд гривень. З урахуванням виділених з державного бюджету асигнувань на покриття дефіциту
коштів Пенсійного фонду бюджет Фонду на 2013 рік є збалансованим.

Як раніше повідомляв ForUm, 11 лютого уряд прийняв постанову №101 «Про бюджет Пенсійного фонду України на 2013 рік», якою затверджено пенсійний бюджет на поточний рік.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

251