Загальний обсяг доходів Пенсійного фонду прогнозується у 2013 році на рівні 230,3 млрд грн, з яких власні надходження становлять 73,2% - 168,6 млрд гривень, повідомляє прес-служба Фонду.

В основу розрахунку власних надходжень покладено фонд оплати праці, визначений прогнозними макропоказниками економічного і соціального розвитку України на 2013 рік, у сумі 482, 3 млрд гривень.

Дохідна частина бюджету Фонду враховує 61,5 млрд грн асигнувань з Державного бюджету України на фінансування виплат, призначених за різними пенсійними програмами, а також кошти фондів соціального страхування для забезпечення відповідних видатків.

Витрати Пенсійного фонду затверджені у сумі 252,1 млрд грн, і визначені з урахуванням підвищення розмірів пенсійних виплат з 1 січня та 1 грудня 2013 року в зв'язку із зростанням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, а також з 1 березня з урахуванням коефіцієнта зростання заробітної плати у порівнянні з попереднім роком, що передбачено статтею 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Крім цього, проектом бюджету передбачено перехідний залишок коштів на початок і кінець року для проведення авансового фінансування пенсійних виплат у сумі 2,2 млрд гривень.
Перевищення обсягу витратної частини над дохідною становить 21,8 млрд гривень. З урахуванням виділених з державного бюджету асигнувань на покриття дефіциту
коштів Пенсійного фонду бюджет Фонду на 2013 рік є збалансованим.

Як раніше повідомляв ForUm, 11 лютого уряд прийняв постанову №101 «Про бюджет Пенсійного фонду України на 2013 рік», якою затверджено пенсійний бюджет на поточний рік.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

249
Туфли осень-зима Everest