Центральна виборча комісія затвердила і представила Рахунковій палаті фінансовий звіт про використання коштів державного бюджету, виділених на підготовку і проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні Центрвиборчкому, повідомили ForUm'у в прес-службі ЦВК.

Згідно зі звітом, бюджетні призначення з урахуванням змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік» за станом на 31.12.2012 року склали 1 млрд 42 млн 400 тис. грн. Касові видатки склали 1 млрд 11 млн 049 тис. 34 грн. Таким чином, утворився залишок коштів у сумі 31 млн 350 тис. 966 грн, які були повернуті до державного бюджету після закінчення бюджетного періоду.

У ЦВК зазначили, що залишок невикористаних коштів утворився за рахунок економії при оплаті послуг засобів масової інформації (друкованої площі та ефірного часу) у зв'язку з тим, що кількість зареєстрованих ЦВК кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах було значно менше, ніж передбачалося в розрахунках. Також цьому сприяла, зокрема, економія з оплати послуг в загальнодержавних та регіональних ЗМІ щодо розміщення в них рішень комісії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

595