Сьогодні в чеському Нове-Место відбудеться третя гонка в рамках жіночих змагань чемпіонату світу з біатлону, в якій візьме участь і лідер збірної України Олена Підгрушна.

Тренерський штаб національної збірної визначився зі складом команди на індивідуальну гонку (дистанція - 15 км, чотири вогневі рубежі) після тренування, яке відбулося напередодні. Крім Підгрушної до складу команди також увійшли сестри Вікторія та Валентина Семеренки і Юлія Джима, повідомляє «УНІАН».

Нагадаємо, в перших двох гонках у жіночій програмі світової першості українки завоювали відразу три медалі. У спринті чемпіонкою стала Підгрушна, а Семеренко взяла бронзу. Наступного дня, в гонці переслідування, бронзова медаль вже дісталася Підгрушній. Індивідуальна гонка стане третьою в рамках жіночих змагань на чемпіонаті світу.

Завдяки цим успіхам українська команда зараз займає друге місце в загальному заліку, поступаючись тільки збірній Норвегії, на рахунку якої вже три золоті нагороди. У медальному заліку збірна України випереджає таких визнаних лідерів світового біатлону, як Франція, Росія і Німеччина.

У чоловічих змаганнях індивідуальна гонка відбудеться завтра. У перших двох дисциплінах - спринті та гонці переслідування - наші біатлоністи нічим не порадували вболівальників, займаючи місця далеко за межами першої десятки.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190