Питання якості українських доріг перебуває під контролем уряду. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час брифінгу заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

«Це серйозне і болюче питання, щодо якого ми жорстко питаємо дорожні служби України», - зазначив він.

За його словами, на сьогоднішній день над виробництвом асфальту працюють 20 профільних заводів. «Ще близько 80 готові запуститися в будь-яку секунду, як тільки поліпшаться погодні умови», - запевнив Вілкул.

Віце-прем'єр повідомив, що фінансування «Укравтодору» здійснюється в достатніх обсягах. «Наприклад, у лютому на термінові роботи після зими виділили понад 150 млн грн», - повідомив він.

Вілкул також додав, що за якість доріг, їх ремонт у населених пунктах відповідають органи місцевої влади, а саме - мери й адміністрації.

Для поліпшення якості доріг, на його думку, необхідно застосовувати сучасні технології спеціальних присадок, у тому числі пластид, що витримують як дуже високі, та й дуже низькі температури.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу взяти під особистий контроль організацію невідкладного ремонту та підготовку до планових ремонтів автодоріг.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

250