Для ефективного господарювання дуже важливо правильно розвивати і використовувати трудовий потенціал. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час круглого столу на тему «Розвиток трудового потенціалу як фактор економічного зростання України» заявив директор Центру перспективних соціальних досліджень Міністерства соціальної політики і НАНУ Леонід Ільчук.

За словами експерта, від кількісної та якісної збалансованості і рівня використання цього потенціалу багато в чому залежить можливість забезпечення сталого і конкурентоспроможного розвитку України.

«Тим більше що з усіх елементів соціально-економічної системи галузей і підприємств тільки персонал володіє здатністю активно і самостійно реагувати на динамічні зміни господарського середовища. Грамотне управління персоналом в окремих важливих галузях здатне творити дива на рівні всієї країни», - сказав фахівець.

За словами Ільчука, потенціал кожного працівника є змінною величиною, безперервно змінюється. «Працездатність людини і накопичений досвід підвищуються у міру вдосконалення знань і навичок, зміцнення здоров'я, поліпшення умов праці та життєдіяльності. Але вони можуть і знижуватися, наприклад, якщо посилюється трудове навантаження. Коли йдеться про управління персоналом, потрібно пам'ятати, що трудовий потенціал характеризується не готовністю працівника до заняття тієї чи іншої посади, а його можливостями в довгостроковій перспективі - з урахуванням віку, практичного досвіду, ділових якостей, мотивації», - зазначив соціолог.

Андрій Боярунець,

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

202