Учора, 12 лютого, інспектори митного поста «Лужанка» Чопської митниці спільно з працівниками Мукачівського прикордонного загону запобігли незаконній спробі переміщення через кордон великої партії сигарет - майже 16 тисяч блоків, які були заховані у вантажівці.

Як повідомили в прес-службі Міністерства доходів і зборів України, великогабаритний автомобіль комерційного призначення угорської фірми-перевізника під керуванням нашого співвітчизника перевозив вантаж вагою 402 кг з мукачівського підприємства. За інформацією Міндоходів, вантаж значився як «залишки неперероблених товарів для переробки» та «вироби з пластмаси для транспортування комплектуючих матеріалів».

Враховуючи особливості конструкції цього транспортного засобу і певні ризики, було прийнято рішення про більш ретельний огляд вантажівки, під час якого з'ясувалося, що вага вантажу значно перевищує заявлену.

Після розвантаження всього наявного товару працівники поста виявили приховані від митного контролю тютюнові вироби торгових марок «L & M red label» іноземного виробництва без акцизних марок у кількості 3706 блоків, «Viceroy blue» вітчизняного виробництва - 80 блоків, «Viceroy red» вітчизняного виробництва - 2600 блоків , «Classic blue» вітчизняного виробництва - 3638 блоків і «Classic red» вітчизняного виробництва - 5958 блоків. Сигарети були запаковані в картонні коробки та обтягнуті поліетиленовою плівкою, передає «УНІАН».

Як повідомили фахівці Міндоходів, сигарети могли бути фальсифікатом, який міг завдати шкоди не тільки здоров'ю пересічних споживачів, а й репутації виробників цих торгових марок.

Тепер митники проводять облік і опис виявлених тютюнових виробів. За попередньою оцінкою, вартість незаконного товару, який буде вилучений, становить 1,2 мільйона гривень.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

233