Верховна Рада все ще не отримала від Вищого адміністративного суду України мотивувальну частину рішення щодо припинення повноважень народних депутатів Павла Балоги і Олександра Домбровського. Про це сьогодні в інтерв'ю журналістам у Верховній Раді повідомив голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Ніхто ще на сьогоднішній день не бачив рішення суду», - сказав він.

Голова фракції Партії регіонів зауважив, що, ґрунтуючись на резолютивній частині рішення ВАСУ, неможливо підготувати юридично грамотне звернення до Конституційного суду, передає «УНІАН».

За словами Єфремова, з метою прискорення процедури передачі у Верховну Раду рішення депутати направили до ВАСУ відповідний запит.

На переконання лідера фракції ПР, звернення до Конституційного суду з приводу рішення ВАСУ про позбавлення повноважень двох депутатів є єдиним шляхом для того, щоб прояснити ситуацію, щоб потім ніхто нікого не міг звинуватити у політичній заангажованості чи політичному втручанні.

Як раніше повідомляв ForUm, 8 лютого Вищий адміністративний суд України позбавив депутатських мандатів Балогу і Домбровського.

Приводом для такого рішення ВАСУ послужив позов депутата Верховної Ради VI скликання Юрія Кармазіна, який заявив про фальсифікації виборів в округах №11 (Вінницька область) і №71 (Закарпатська область).

Вищий адміністративний суд своїм рішенням зобов'язав ЦВК провести повторні вибори у цих округах.

Нагадаємо, заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера не бачить легітимного законодавчого механізму для призначення повторних виборів в одномандатних округах №11 та №71, де були обрані народними депутатами Павло Балога та Олександр Домбровський.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак має намір ініціювати звернення народних депутатів України до Конституційного суду України у зв'язку з рішенням Вищого адміністративного суду України про позбавлення мандатів народних депутатів Павла Балоги і Олександра Домбровського.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

388