Національний університет ДПС України може отримати статус базового навчального закладу для підготовки та перепідготовки співробітників органів податкових (фінансових) розслідувань країн СНД.

Про це заявив перший заступник голови ДПС України, начальник податкової міліції Андрій Головач, повідомили в прес-службі профільного міністерства.

«Одним з підсумків 2012 року є значне поліпшення міжнародного співробітництва податкової міліції України, - зазначив Головач. - Зокрема, у вересні наша країна очолила Координаційну раду керівників органів податкових (фінансових) розслідувань країн СНД, що є підтвердженням визнання авторитету української податкової міліції серед іноземних колег».

За словами Головача, питання створення відповідного навчального закладу на базі національного університету ДПС України буде розглянуто на нараді КРКОПР, яка запланована на 14-15 лютого 2013 року.

Також під час даного заходу представники податкових міліцій СНД і Європи обговорять питання створення і функціонування єдиної бази даних щодо накопичення та обміну інформацією щодо фігурантів, які потрапляють в поле зору податкових (фінансових) розслідувань.

Крім того, учасники наради розглянуть механізми організації стажування співробітників з метою обміну практичним досвідом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

203