Міністерство освіти і науки, молоді та спорту визначилося з датами проведення Останнього дзвоника та державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, йдеться у листі Міносвіти.

Згідно з постановою відомства, у цьому навчальному році навчальні заняття у школах завершуються 24 травня (25 травня для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем). У цей день проводиться свято Останній дзвоник.

У 4-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься з 13 по 21 травня з української мови та читання, математики. У навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин можуть підлягати атестації і результати навчальної діяльності з мови навчання (мова і читання).

У 9-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься з 28 травня по 11 червня з 5 предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмету за вибором навчального закладу.

У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено, передають «Українські новини».

Державна підсумкова атестація з української мови для випускників 9-х класів (диктант) буде проведена 31 травня. Завдання буде оголошене у день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.

Конкретні дати проведення атестації з інших предметів визначають навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.

При складанні розкладу проведення державної підсумкової атестації необхідно передбачити 2-3 дні для підготовки до проходження атестації з кожного предмета.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводиться з 27 по 31 травня з 3 предметів у письмовій формі за збірниками завдань.

27 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови (переказ, обов'язково), а завдання буде оголошене у день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

264