Комплексний капітальний ремонт основних магістралей повинен проводитися кожні 10-12 років. Про це в ексклюзивному коментарі ForUm'у заявив замдиректора з наукової роботи Державного дорожнього науково-дослідного інституту України Артем Безуглий.

«У 2012 р. на ці цілі реально було потрібно 21,5 млрд грн, але було виділено тільки 3 млрд», - сказав він.

Співробітник НДІ навів приклад автодорожніх робіт на «автобані» Одеса-Київ.

«Його урочисто здали в 2004 році і гордо говорили про нього як про автобан, але вже через кілька місяців асфальт посипався. І в наступні 8 років на нові його реконструкції Україна займала гроші вже двічі. У 2005 р. туди було виділено близько $480 млн, а з 2005 по 2012 ще $150 млн на різні види ремонтних робіт, облагороджування».

За словами Безуглого, цієї осені Світовий банк вирішив виділити Україні кредит у $450 млн на поліпшення якості трас.

«Кошти будуть використані на реконструкцію дороги Київ-Харків від м.Лубни до Полтави, починаючи з 210-го кілометра, з будівництвом обходів населених пунктів. Термін робіт - 2 роки, термін повернення грошей 17 років.

Як раніше повідомляв ForUm, глава КМДА Олександр Попов заявив, що у Києві необхідно замінити 20 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття.

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу взяти під особистий контроль організацію невідкладного ремонту та підготовку до планових ремонтів автодоріг.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

206
Классические туфли мужские