Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс виступив проти ідеї чемпіонату СНД з футболу.

Про це Ігор Суркіс сказав у коментарі Gazeta.ua, зазначивши, що його клуб без згоди Федерації футболу України ніколи не заявиться на участь у чемпіонаті СНД.

«Ми не будемо у Росії на підтанцьовці. Рейтинг УЄФА станом на сьогодні вищий саме в України. У нас є самодостатній чемпіонат. Я не уявляю ситуації, коли чотири або п'ять клубів заявляться у чемпіонат СНД. А іншим що робити? Я не погоджуся стати руйнівником українського футболу», - заявив він.

Суркіс додав, що спочатку росіянам потрібно «вийти на контакт з нашою Федерацією футболу», щоб «обговорити всі моменти». «Отримавши її згоду, відправляти запрошення українським клубам. Більше того, я не впевнений, що трибуни на матчах цього чемпіонату будуть заповнюватися», - сказав Суркіс.

Крім того, зазначив Суркіс, у самій Росії немає єдності у цьому питанні. «І Колосков, і Мутко висловилися проти. Вони не хочуть дивитися матчі «Ворскла» - «Волинь», а хочуть бачити у своєму чемпіонаті російські клуби. Думаю, що все залишиться на рівні красивих розмов», - переконаний президент «Динамо».

Нагадаємо, днями українські клуби отримали запрошення для участі у чемпіонаті СНД з футболу. Найближче засідання організаторів турніру має відбутися 18 лютого в офісі «Газпрому» у Москві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

489